Vytvorte si vlastnú prezentáciu v powerpointe

Môžete si stiahnuť päť prezentácii, ktoré pre vás pripravili pracovníci Európskej centrálnej banky. Poskladajte si z nich vlastnú, ktorá bude vyhovovať iba vašim účelom.

Sériu ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE tvoria 4 súbory snímok a informačných hárkov. Prvý súbor sa zaoberá európskou integráciou za posledných 50 rokov. Druhý, najväčší súbor, pozostávajúci z 19 snímok, opisuje organizáciu centrálnych bánk v EÚ. Zostávajúce snímky, rozdelené na dve oblasti, informujú o menovej politike a o eurových bankovkách a minciach.

Ukážku jednotlivých snímok a súvisiacich textov získate kliknutím na príslušnú tému v ľavej časti stránky.

Snímky v elektronickej podobe

Informačné hárky

Kliknite na jednu zo štyroch tém v Prehľade základných informácií v ľavej časti stránky. V rámci náhľadu sa vám na obrazovke zobrazia jednotlivé snímky spolu so sprievodným textom. Informačný hárok získate, ak si príslušnú stránku vytlačíte pomocou funkcie tlače vo vašom prehliadači. Zvolená stránka sa automaticky zobrazí vo verzii určenej na tlač.

Informačné hárky je na rozdiel od snímok možné tlačiť iba jednotlivo, a nie ako ucelený súbor. Takéto usporiadanie nám uľahčuje aktualizáciu ZÁKLADNÝCH INFORMÁCIÍ vo všetkých 22 jazykoch. Za prípadné nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.